Wybierz region

Wybierz miasto

  Kanapa Coolturalna: Sztuki wizualne "VJ-ing"

  Amfiteatr
  Ostróda, ul. Adama Mickiewicza/

  15:00 Sobota, 28 lutego

  • Wstęp wolny

  Kanapa Cooturalna to miejsce prezentacji twórców, pasji i wydarzeń kulturalnych.

  Gośćmi lutowej Kanapy będą: Bjorn Samson Jarosław Bałabański.

  Bjorn Samson "SAMSON VISUALS" - VJ i artysta wizualny, trener i nauczyciel. Wraz z Jarosławem Bałabańskim organizują SPACE VJ MEETING . Założyciel VJ Forum International oraz współtwórca kolektywu Dizzy&Woozy i festiwali: VideoLab, Cloud9, Forest Festival. Tworzy instalacje trójwymiarowe, na których montuje wideo w czasie rzeczywistym. „VideoLab” jego pomysłu pomaga zintegrować podczas występów muzykę z obrazem. Jego struktury trójwymiarowe kładą szczególny nacisk na wyeksponowanie artystów za pomocą obudowywania sceny. Wystąpił na dwóch edycjach SPACE VJ MEETING.

  Jarosław Bałabański "VJ DIABLOS" - VJ, fundator i prezes fundacji

  PRZESTRZEN SZTUKI WIZUALNEJ, organizator i twórca SPACE VJ MEETING, międzynarodowego spotkania artystów wizualnych (VJow), reżyser, producent, artysta audiowizualny, występujący w czasie rzeczywistym. Nagrody: nominacja na najlepszy niezależny film krótkometrażowy na festiwalu 2Brzegi, tytuł TALENT ROKU 2012 w kategorii multimedia i sztuki pokrewne, zwycięzca na najlepszy film nakręcony podczas 650. rocznicy bitwy pod Grunwaldem, nadany przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, stypendium artystyczne w dziedzinie FILM, nadane przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego w 2010.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Rok w 2018 w kinie - QUIZ nie tylko dla kinomanów!